RM14D821KD1IE100
MFR.Part #
RM14D821KD1IE100
JLCPCB Part #
C19089382
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.355kV 157J 240pF@1kHz 4.5kA 510V 600mW 670V 7.5mm 820V Plugin,P=7.5mm Varistors ROHS