CFD2G104KG1I170DBCW1
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CFD2G104KG1I170DBCW1
JLCPCB Part #
C254497
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 400V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS