RM10D471KD1IECW0
MFR.Part #
RM10D471KD1IECW0
JLCPCB Part #
C253967
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
210pF@1kHz 25A 300V 385V 400mW 470V 67J 775V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS