RM07D301KC1IE100
MFR.Part #
RM07D301KC1IE100
JLCPCB Part #
C19089367
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.25kA 165pF@1kHz 195V 20J 250V 250mW 300V 5.08mm 505V Plugin,P=5.08mm Varistors ROHS