CY2222ME1AEE47J2A8
MFR.Part #
CY2222ME1AEE47J2A8
JLCPCB Part #
C2974831
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 250V CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS