CD2A223KC9IER1EZAE
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CD2A223KC9IER1EZAE
JLCPCB Part #
C3293118
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 22nF 5.08mm X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS