CFC2G564JG0688
MFR.Part #
CFC2G564JG0688
JLCPCB Part #
C4945038
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 560nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS