CD3A102KC94ER1F100
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CD3A102KC94ER1F100
JLCPCB Part #
C2761764
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1kV 1nF 5.08mm X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS