RM20D241KD1IECW0
MFR.Part #
RM20D241KD1IECW0
JLCPCB Part #
C254054
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.65nF@1kHz 100A 108J 150V 1W 200V 240V 395V 7.5mm 插件,P=7.5mm Varistors ROHS