CD2A225KC9BER1F100
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CD2A225KC9BER1F100
JLCPCB Part #
C2761760
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 2.2uF 5.08mm X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS