CC3F121KD1IEB44G60MF
MFR.Part #
CC3F121KD1IEB44G60MF
JLCPCB Part #
C263230
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
120pF 3.5mm 3kV 4.8mm 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS