CD1H334KC9IER1E100
MFR.Part #
CD1H334KC9IER1E100
JLCPCB Part #
C2761750
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
330nF 5.08mm 50V X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS