CC3F102MD1IEF45K60MF
MFR.Part #
CC3F102MD1IEF45K60MF
JLCPCB Part #
C263228
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 3.5mm 3kV 4.8mm 7.5mm Y5V ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS