CC3A222MC1GEF45H31MF
MFR.Part #
CC3A222MC1GEF45H31MF
JLCPCB Part #
C2976625
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1kV 2.2nF 2.6mm 5.08mm 5.6mm Y5V ±20% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS