RM20D821KE1IECW0
MFR.Part #
RM20D821KE1IECW0
JLCPCB Part #
C254061
Package
Plugin,P=10mm
Description
1.355kV 10mm 1W 282J 500pF@1kHz 510V 6.5kA 670V 820V 插件,P=10mm Varistors ROHS