CC1H104ZA1PD3F5P3003
MFR.Part #
CC1H104ZA1PD3F5P3003
JLCPCB Part #
C353903
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-20%~+80% 100nF 2.4mm 2.54mm 5.8mm 50V Y5V 插件,P=2.54mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS