CFA2A392JC4405091ST0
MFR.Part #
CFA2A392JC4405091ST0
JLCPCB Part #
C19712383
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 3.9nF ±5% 插件,P=5.08mm Film Capacitors ROHS