V48SR1R225NRFA
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
V48SR1R225NRFA
JLCPCB Part #
C7096406
Package
DIP,33x22.8mm
Description
1 1.2V 25A 36V~75V 84% DIP,33x22.8mm DC-DC Power Modules ROHS