HCB1050-221H
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
HCB1050-221H
JLCPCB Part #
C17220278
Package
SMD,10.2x7mm
Description
0.55mΩ 220nH 31A 34A ±20% SMD,10.2x7mm Power Inductors ROHS