V48SC3R315NRFA
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
V48SC3R315NRFA
JLCPCB Part #
C17404334
Package
DIP,33x22.9mm
Description
1 15A 3.3V 36V~75V 91.5% DIP,33x22.9mm DC-DC Power Modules ROHS