S24SE15001PDFA
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
S24SE15001PDFA
JLCPCB Part #
C6215273
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.33A 1.6kV 15V 20W 88% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS