RPA20-2412SAW/P
MFR.Part #
RPA20-2412SAW/P
JLCPCB Part #
C6282430
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.67A 1.6kV 12V 20W 88% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS