S24SE12001PDFH
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
S24SE12001PDFH
JLCPCB Part #
C17294366
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.6kV 12V 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS