PJ-48V50WBNA
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
PJ-48V50WBNA
Description
-10℃~+70℃ 1.1A 1000uF 132mm 250mVp-p、300mVp-p 26.6mm 48V 50mm 83%、85% Open type Short Circuit Protection、Overheat protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Automatic fault recovery、Overload protection、Programmable output voltage ±1% - DC-DC Power Modules ROHS