HCB1175-151
MFR.Part #
HCB1175-151
JLCPCB Part #
C17626726
Package
SMD,11x7.2mm
Description
0.29mΩ 150nH 48A 70A ±15% SMD,11x7.2mm Power Inductors ROHS