HCB106480N-151
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
HCB106480N-151
JLCPCB Part #
C17656625
Package
SMD,9.6x6.4mm
Description
0.29mΩ 150nH 51A 66A ±10% SMD,9.6x6.4mm Power Inductors ROHS