0805CS-222EGTS
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
0805CS-222EGTS
JLCPCB Part #
C7154243
Package
0805
Description
160mA 2.2uH 2.7Ω ±2% 0805 Power Inductors ROHS