TWA3-12-12
Extended
Manufacturer
Daburn Electronics
MFR.Part #
TWA3-12-12
JLCPCB Part #
C7406403
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 125mA 12V 76% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS