MTWA4-48-15-SM
MFR.Part #
MTWA4-48-15-SM
JLCPCB Part #
C7315945
Package
SMD-7P,24.3x14.4mm
Description
117mA 15V 2 36V~75V 82% SMD-7P,24.3x14.4mm DC-DC Power Modules ROHS