HEA2-48S33
Extended
Manufacturer
Daburn Electronics
MFR.Part #
HEA2-48S33
JLCPCB Part #
C7285474
Package
SIP,21.8x9.1mm
Description
1 3.3V 36V~75V 500mA 76% SIP,21.8x9.1mm DC-DC Power Modules ROHS