HEA2-5S24
MFR.Part #
HEA2-5S24
JLCPCB Part #
C7201878
Package
SIP,21.8x9.1mm
Description
1 24V 4.5V~13.2V 83mA 85% SIP,21.8x9.1mm DC-DC Power Modules ROHS