DS-TVCU12-G
MFR.Part #
DS-TVCU12-G
JLCPCB Part #
C5367514
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
-20℃~+70℃ 0.75mm 12V 3.2N 300,000 Cycles 4.9mm 4.9mm 50mA No No Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical SMD,4.9x4.9mm Tactile Switches ROHS