DS-TVFU03-050C-R
Extended
Manufacturer
D-SWITCH
MFR.Part #
DS-TVFU03-050C-R
JLCPCB Part #
C5367509
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 12V 2.5N 50,000 cycles 50mA 5mm 6mm 6mm Black Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical SMD Tactile Switches ROHS