DS-TVCU12-B
MFR.Part #
DS-TVCU12-B
JLCPCB Part #
C5367512
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 0.75mm 1.8N 12V 4.9mm 4.9mm 50,000 cycles 50mA No No Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount, Right Angle SMD Tactile Switches ROHS