DBT50G-9.5-7P-BK-P OGC
MFR.Part #
DBT50G-9.5-7P-BK-P OGC
JLCPCB Part #
C395962
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x7P 32A 4 7 750V 7P 9.5mm Black Side Mount Straight With Cover Plate 插件,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS