DBT30H-9.5-3P-BK-P
MFR.Part #
DBT30H-9.5-3P-BK-P
JLCPCB Part #
C918090
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x3P 2-Side 25A 3 300V 3P 9.5mm Black Mid Terminal Straight 插件,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS