DBT50-6.35-10P-BK-P
MFR.Part #
DBT50-6.35-10P-BK-P
JLCPCB Part #
C5179486
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10A 10P 16~22 1x10P 3-Side 300V 6.35mm Black M3 Side Mount Straight 插件,P=6.35mm Barrier Terminal Blocks ROHS