DBT50G-9.5-4P-BK-P CRC
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DBT50G-9.5-4P-BK-P CRC
JLCPCB Part #
C5137170
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 3-Side 300V 30A 4 4P 9.5mm Black Side Mount Plugin,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS