DB2ER-5.08-3P-OG
MFR.Part #
DB2ER-5.08-3P-OG
JLCPCB Part #
C430433
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x3P 3 3P 5.08mm 630V Board Side/Socket - Open Orange Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS