DBT50G-6.35-3P-BK-P OGC
MFR.Part #
DBT50G-6.35-3P-BK-P OGC
JLCPCB Part #
C5179472
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x3P 3 3-Side 300V 3P 6.35mm Black Side Mount 插件,P=6.35mm Barrier Terminal Blocks ROHS