DBT40R-9.5-8P-BK-P
MFR.Part #
DBT40R-9.5-8P-BK-P
JLCPCB Part #
C20613813
Package
Push-Pull,P=9.5mm
Description
1 12~22 1x8P 32A 750V 8 8P 9.5mm Black 弯插,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS