DBT40H-9.5-6P-BK-P
MFR.Part #
DBT40H-9.5-6P-BK-P
JLCPCB Part #
C18198316
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 20A 300V 4 6P 9.5mm Black M4 Mid Terminal Plugin,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS