DB125-2.54-10P-GN-S
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB125-2.54-10P-GN-S
JLCPCB Part #
C918128
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 10 10P 150V 18~26 1x10P 2.54mm 7A Green Through Hole 插件,P=2.54mm Screw Terminal Blocks ROHS