DBT40C-7.62-3P-BK-P
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DBT40C-7.62-3P-BK-P
JLCPCB Part #
C7393821
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~22 15A 3 300V 3P 7.62mm Black M3 Mid Terminal P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS