DB125-5.08-2P-GN-S
MFR.Part #
DB125-5.08-2P-GN-S
JLCPCB Part #
C41433920
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~2.5 1 12~26 16A 2 2P 300V 5.08mm Green M2.5 Through Hole Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS