DB2EKM-7.62-12P-GN-S
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2EKM-7.62-12P-GN-S
JLCPCB Part #
C5445236
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 12~28 15A 1x12P 2.5 300V 7.62mm Green Male Plug Screw Screw Terminal (M3) Top Entry P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS