DBT30S-8.25-5P-BK-P
MFR.Part #
DBT30S-8.25-5P-BK-P
JLCPCB Part #
C5291739
Package
Plugin,P=8.25mm
Description
1 12~22 1x5P 20A 300V 5 5P 8.25mm Black Plugin,P=8.25mm Barrier Terminal Blocks ROHS