DB301V-5.0-2P-BU-P
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB301V-5.0-2P-BU-P
JLCPCB Part #
C430621
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1 1 18~24 1x2P 2 2P 300V 5mm 7A Blue M2 Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS