DB2EKA-3.81-9P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKA-3.81-9P-GN-S
JLCPCB Part #
C2827884
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x9P 3.81mm 320V 8A 9 9P Green Horizontal Termination Male Plug Screw Screw Connection (M2) P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS