DB2EKRN-5.08-2P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKRN-5.08-2P-GN-S
JLCPCB Part #
C5224455
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 15A 1x2P 2 2.5 2P 300V 5.08mm Female Plug Green Screw Screw Terminal (M3) P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS